Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior DevOps Engineer

Be in IT
Kraków
starszy specjalista (senior)
umowa o pracę
praca hybrydowa
1004 dni temu

Be in IT to mikro-organizacja freelancerska, oparta na latach doświadczeń w realizacji rekrutacji specjalistów IT. Prowadzimy projekty dla dużych i małych firm, od softwarehouse’ów poprzez fintech’y czy agencje marketingowe i interaktywne. Specjalizujemy się w całym przekroju stanowisk związanych z szeroko pojętą informatyką.

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Długofalowa współpraca z międzynarodową firmą, realizującą projekty z branży paliwowo-energetycznej.
  • Udział w projektach digitalowych, współpraca z biznesem, zespołem inżynierii danych czy managerów produktu.
  • Udział w tworzeniu wewnętrznej kultury DevOps.
  • Dbanie o dokumentację, w tym dokumentację architektury.
  • Stack to między innymi CI/CD, Git, Cloud-Native, chmury (AWS/Azure), ELK Stack, Kibana, Terraform, Ansible, API Gateways, Security, Agile/Scrum.
  • Zarządzanie wdrożeniami.
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań i narzędzi.
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.
Oczekujemy:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako DevOps.
  • Znajomość zagadnień wymienionych w stacku, w szczególności budowy pipeline'ów CI/CD.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1.
  • Mile widziana gotowość do startu ASAP, ale możliwy jest też 3-miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Mile widziany background developerski (Java/Kotlin).
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o Umowę o pracę.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwa etapy, 1. techniczny, 2. HR/biznesowy.
  • Szeroki pakiet benefitów.
  • Współpraca w trybie hybrydowym - nowoczesne biuro na krakowskich Czyżynach + 1/2 dni zdalne w tygodniu.