Zobacz więcej ofert pracy

Senior Project Management Officer

Relyon IT Services
Wrocław
praca stacjonarna
1515 dni temu
Wrocław SM/SPMO/2602/WRO
O PROJEKCIE:

Poszukujemy specjalisty Senior PMO, który dołączy do naszego zespołu dla dużej międzynarodowej firmy. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać Kierowników Projektu przy pracy nad projektem z zakresu zarządzania pożyczkami, zgodnie z wewnętrznymi  procedurami.

ZESPÓŁ:
  • 13 osobowy zespół
  • Zlokalizowany w Polsce oraz Zurichu
  • Wsparcie i współpraca z menedżerami i deweloperami z całego świata
KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
  • Zarządzanie finansami, prowadzenie rejestru, monitorowanie prognoz finansowych projektu.
  • Raportowanie postępów i statusów projektu, zarządzanie działaniami komunikacyjnymi projektu, tworzenie zestawień oraz raportów podsumowujących.
  • Udział w konfigurowaniu projektu: planowanie, wykonanie, monitorowanie i kontrolowanie.
  • Wsparcie i współpraca z menedżerami i kierownikami projektu
NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE:
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Silne umiejętności analityczne
  • Obsługa MS Office (Excel, PowerPoint i SharePoint) w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w zarządzaniu finansami (rozliczenia międzyokresowe, fakturowanie, raportowanie)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała komunikacja (ustna i pisemna) oraz umiejętność sporządzania raportów
MILE WIDZIANE:
  • Know-how branży finansowej i bankowej
  • Znajomość CA Clarity PPM do raportowania, zarządzania zasobami i prognozowania
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Doświadczenie w kontaktach z kierownictwem wyższego szczebla
OFERUJEMY:
  • Pakiet sportowy i medyczny
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu
  • Opieka konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz po zatrudnieniu
  • Usługi księgowe
  • Bogate portfolio projektowe
  • 2 etapowy proces rekrutacyjny
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.