Senior Project Manager

Devire

Wrocław

5 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL39476

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Senior Project Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowego Generalnego Wykonawcy, realizującego projekty w obszarze budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Senior Project Managera, w zakresie projektów kubaturowych.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Senior Project Managera należeć będzie udział w procesie pozyskiwania kontraktów, zarządzanie projektami budowlanymi oraz pracą zespołu realizacyjnego, w tym Kierowników Projektu. W ramach wyżej wymienionych obowiązków, Senior Project Manager będzie odpowiedzialny za zarządzanie budżetem i  harmonogramem realizowanego kontraktu, administrowanie kontraktem, w tym za jego aspekty prawne, za zarządzanie ryzykiem na kontrakcie, a także za bezpieczeństwo w trakcie jego trwania. Dodatkowo osoba ta będzie brać udział w tworzeniu procedur i struktur zespołu realizacyjnego.

 

Nasz Klient Zapewnia:

 • Stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
 • Poszerzenie doświadczenia zawodowego w firmie wysokiej kulturze organizacyjnej, z bardzo mocną pozycją na rynku
 • Możliwość prowadzenia prestiżowych projektów, we współpracy z wysoko wykwalifikowanym zespołem
 • Udział w procesie tworzenia strategii i rozwoju oddziału
 • Zadania inwestycyjne na terenie Wrocławia i okolic
 • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy
 • Bogaty pakiet benefitów (m.in. samochód służbowy, premie, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, wczasy pod gruszą)

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Wykształcenie wyższe budowlane
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Doświadczenie w realizacji projektów biurowych i przemysłowo- logistycznych o wartości powyżej 30 mln PLN, w kompleksowym zakresie, po stronie GW
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zawodową
 • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami, dostawcami i podwykonawcami
 • Umiejętność myślenia biznesowego i strategicznego
 • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Senior Project Manager 
Senior Project Manager, tłumaczony po prostu jako Starszy Kierownik Projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie poprawnej realizacji projektu i koordynowanie prac osób w tą realizację zaangażowanych. Istotnym zadaniem wykonywanym przez osoby obsadzane na stanowisku kierownika projektu jest rozdzielanie obowiązków pomiędzy konkretnych członków zespołów projektowych, a także weryfikowanie czynionych przez ...
Praca Senior Project Manager