Social Media Specialist

Asseco Poland S.A.

Warszawa

5 dni temu

Social Media

Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.
Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych i chcesz rozwijać się w największej polskiej firmie IT? Lubisz różnorodność i dobrze czujesz się w tematyce nowych technologii oraz biznesu? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Czym będziesz się zajmować:
  • Planowaniem i realizacją działań oraz kampanii social media, promujących ofertę oraz markę Asseco
  • Prowadzeniem profili Asseco Poland, Asseco Data Systems i Asseco Group na Twitterze i LinkedInie
  • Dbaniem o wizerunek spółki w mediach społecznościowych
  • Koordynacją działań z zakresu social selling
  • Stałym monitorowaniem efektywności prowadzonych kampanii w oparciu o przyjęte KPI oraz analizą statystyk w social media
  • Aktualizacją treści na stronach korporacyjnych
  • Współpracą z dostawcami zewnętrznymi – graficy, agencje interaktywne, reklama (ustalenia, negocjacje)
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz samodzielnym prowadzeniu kampanii w social media
  • Wykształcenie wyższe
Mile widziane będą:
  • Wiedza na temat prowadzenia działań oraz znajomość narzędzi z zakresu social selling i np. platformy Sharebee
  • Podstawowa znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Doświadczenie w pracy w sektorze IT lub dla firm/marek o profilu B2B
Benefity:
  • Szkolenia
  • Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Drużyna active team
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Kursy językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Wyjazdy integracyjne
  • Owocowe poniedziałki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy największą polską firmą informatyczną, która od ponad 25 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych sektorów gospodarki. Zatrudniamy blisko 2500 specjalistów w kilkunastu miastach w Polsce.
Stoimy na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Jesteśmy największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto w rankingu Truffle 100, zajęliśmy szóste miejsce wśród największych producentów oprogramowania w Europie.

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokRozmowa telefoniczna
KrokTest*
KrokSpotkanie z menadżerem
KrokOmówienie warunków
KrokWitamy w Asseco!
Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media