Specjalista do spraw recepcji i obsługi kluczowego klienta

Ekert Nails Małgorzata Ekert

Warszawa

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3682176, z dnia 2020-09-24

EKERT NAILS

Firma Ekert działa w branży beauty od 26 lat.

Głównym obszarem działania firmy jest sprzedaż produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi.

Dlatego zaufały nam takie marki jak:

Taniec z Gwiazdami

Top model

Miss Polonia

Jak oni śpiewają.

Korzystali z naszych usług tacy wielcy projektanci jaK Dawid Woliński, MMC, Paprocki Brzozowski.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jeśli poniższe pasuje do Ciebie, aplikuj!

  • Lubisz pracować z ludźmi
  • Chętnie przejmujesz odpowiedzialność
  • Jesteś punktualny  i dyspozycyjny
  • Liczy się dla ciebie możliwość działania
  • Wizerunek firmy ma dla ciebie znaczenie
  • Działasz skrupulatnie i klarownie
  • Lubisz udoskonalać istniejące rozwiązania
  • Masz skłonność do perfekcji
  • Jesteś dokładny i precyzyjny
  • Lubisz planować i kończyć zadania
  • Lubisz pracować przy obsłudze klienta - recepcja

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Budowanie wizerunku marki Ekert
  • Prowadzenie obszaru recepcja, obsługa kluczowego klienta w show roomie
  • Usprawnianie procesów pozyskiwania klientów
  • Zarządzanie i nadzór nad dokumentami i zadaniami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa telefoniczna klientów
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Raportowanie wyników

Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Elastyczność, uporządkowanie
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom komunikacji, inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność rozmowy z wymagającym klientem
  • Poczucie humoru

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stałe godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

EKERT NAILS

Top model

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta