Specjalista ds. administracji systemu teleinformatycznego

Urząd Dozoru Technicznego

Warszawa

2 dni temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 27.3/DI/11/2019
Kluczowe obowiązki:
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych i audytów teleinformatycznych.
  • Konfigurowanie aktywnych urządzeń sieciowych.
  • Analiza złośliwego oprogramowania.
  • Monitoring i prowadzenie działań zapobiegawczych w obszarze bezpieczeństwa informacji.
  • Eliminowanie przestarzałych protokołów i rozwiązań technicznych.
  • Implementowanie modeli delegowania uprawnień w środowisku AD oraz GPO.
  • Modyfikowanie procedur tworzenia, usuwania oraz dezaktywacji kont.
  • Poprawa jakości monitorowania środowiska IT oraz zdarzeń.
Nasze oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja) lub studenci ostatnich lat studiów.
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows, Unix i Linux na poziomie administracyjnym.
  • Bardzo dobra znajomość działania protokołów sieci TCP/IP.
  • Bardzo dobra znajomość tematyki zagrożeń dla bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz metod ich neutralizowania.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Myślenie analityczne i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  1. Wysokiej klasy narzędzia pracy.
  2. Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.
  3. Nowoczesne środowisko pracy dające duże możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia.
  4. Przyjazną atmosferę w pracy.
  5. Ruchomy czas pracy.
  6. Możliwość pracy zdalnej (home office).
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV w języku polskim) prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Poznaj

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych