Specjalista ds. Administracji w Dziale Zakupów / Purchasing Administration Specialist

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

Linowiec/ k. Starogardu Gdańskiego

6 dni temu

Jesteś osobą ambitną, która stawia na rozwój zawodowy i chce zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie? Poznaj nas bliżej! Zachęcamy do składania aplikacji! : )

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Linowiec/ k. Starogardu Gdańskiego
Główne zadania:
  • Przygotowanie analiz do kwotacji materiałów oraz koordynowanie całego procesu w ramach Działu Zakupów
  • Wsparcie dla Działu Zakupów w rozsyłaniu zapytań ofertowych do dostawców, zbieraniu ofert, aktualizacji kontraktów i cenników
  • Przygotowywanie raportów dla Działu Zakupów lokalnych i globalnych
  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży, Logistyki i Technicznym
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Działu Zakupów
  • Weryfikacja i aktualizacja parametrów oraz ustawień planistycznych w systemie ERP
  • Regularna komunikacja z zagranicznymi dostawcami
Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
  • Wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne i techniczne)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności zaawansowany Excel)
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Umiejętności analitycznych
  • Skrupulatności i dokładności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiego zaangażowania
  • Samodzielności i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w nowym zakładzie produkcyjnym szwedzkiej firmy, która jest jednym z czołowych dostawców wiązek kablowych
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • owocowe wtorki
Oprócz tego u nas możesz:
  • wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów
  • otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz
  • skorzystać z możliwości nauki języka angielskiego na platformie e-learningowej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

AQ Wiring Systems Sp. z o.o. jest  częścią szwedzkiego koncernu o globalnym zasiegu - AQ Group i należy do grona światowych liderów  w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i modułów elektromechanicznych. Z naszymi klientami łączą nas długoterminowe relacje partnerskie, co staramy się pokazywać na każdym etapie współpracy.

Nasz biznes to produkcja, patrzymy długofalowo i calkowicie poświęcliśmy się temu by sprostać oczekiwaniom klientów, jeśli chodzi o realziację z amówień, jakość, rozwój technologiczny i serwis.

Proces rekrutacji

KrokAPLIKACJA ONLINE
KrokZAPROSZENIE NA ROZMOWĘ W NASZYM ZAKŁADZIE
KrokSPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ HR
KrokPOZNAJ SWOJEGO PRZEŁOŻONEGO
KrokONBOARDING
Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych