Specjalista ds. BHP

AUDIT Doradztwo Personalne

Nowa Sól

6 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Nowej Soli, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu bhp, zgodnie z wymaganiami prawnymi
    i korporacyjnymi
  • Bieżąca kontrola stanu BHP
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • Popularyzowanie wśród pracowników tematyki BHP
  • Koordynacja i prowadzenie działań na rzecz rozwoju i poprawy bezpieczeństwa pracy
  • Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie BHP
  • Realizowanie pozostałych zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. bhp w firmie produkcyjnej
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów dotyczących BHP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, rzetelność, inicjatywa, zaangażowanie, operatywność
  • Zdolność do rozwiązywania problemów w sposób logiczny, profesjonalny i skuteczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP
Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Praca Specjalista ds. BHP