Najnowsze oferty pracy

  • Grafik

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    1 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki Medicover; Projektowanie materiałów marketingowych online (LP, mailingi, banery) Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty) Tworzenie spójnych...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. employer brandingu Wrocław
Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy / Employer Brandingu

Apteka Dr.Max
Wrocław
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
716 dni temu

Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Obowiązki:
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród pracowników i kandydatów
  • Przygotowywanie strategii działań Employer Brandingowych
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych Employer Brandingowych w ramach przyjętej strategii
  • Komunikacja zewnętrzna – tworzenie treści, prowadzenie kanałów społecznościowych oraz strony kariera
  • Współpraca z uczelniami, technikami farmaceutycznymi i biurami karier w ramach programów stażowych
  • Komunikacja wewnętrzna – koordynowanie narzędzi, tworzenie treści
  • Organizowanie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń budujących zaangażowanie pracowników
  • Wsparcie działu rekrutacji w ramach marketingu rekrutacyjnego
  • Poszukiwanie nowych trendów, narzędzi, kanałów komunikacji oraz monitoring rynku w obszarze Employer Brandingu
Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze Employer Brandingu
  • Umiejętne i sprawne zarządzanie projektami EB
  • Entuzjazm i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność generowania rozwiązań na podstawie wewnętrznych potrzeb
  • Doświadczenie w zarządzaniu profilami na mediach społecznościowych
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia interesujących i angażujących treści
  • Znajomość najnowszych trendów Employer Brandingu i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
  • Kreatywność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Znajomość branży aptecznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)
Oferujemy:
  • Multisport – dofinansowanie do karty sportowej
  • Lux-Med – prywatna opieka medyczna
  • TUIR WARTA S.A.– grupowe ubezpieczenie na życie
  • eTutor – kursy języków obcych
  • Program wsparcia pracowników – możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, finansowego, psychologicznego
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie) – stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne wewnętrzne i zewnętrzne
  • Paczki świąteczne – dodatkowe upominki rzeczowe dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Bonusy świąteczne – dodatkowe świadczenia pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne – odskocznia od codziennych obowiązków i szansa na odprężenie się na koszt pracodawcy
  • Wczasy pod gruszą – odpoczynek dofinansowany przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci – dodatek do kolonii i obozów dla Twoich pociech
  • Darmowy parking – dostępne miejsca parkingowe tuż przy wejściu do firmy

Poznaj

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Dr.Max rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2005 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Aktualnie Dr.Max jest jedną z największych sieci w kraju, posiadającą niemal 600 aptek franczyzowych, w których zatrudnionych jest ponad 4 000 pracowników.