Specjalista ds. Eksportu

Franc Gardiner Sp. z o.o.

Świdnica

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3570240, z dnia 2020-08-19

Firma FRANC GARDINER SP. Z O.O. - doświadczony producent rolet wewnętrznych i pionier kompleksowych rozwiązań dekoracyjnych z nadrukami

poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świdnica

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Wizytowanie klientów eksportowych
  • Nadzór nad dokumentacją sprzedaży
  • Obsługa zamówień
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych
  • Monitoring rynków eksportowych

Wymagania

  • Biegle znasz język angielski w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Lubisz ludzi i komunikacja jest Twoją mocną stroną
  • Jesteś nastawiona/y na rezultat, na poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
  • Posiadasz wysokie umiejętności handlowe i analityczne
  • Potrafisz pracować w zespole, ale jesteś też samodzielna/y w działaniu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet opieki medycznej
Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta