Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Google Ads

G Partner

Warszawa

1 dzień temu

Arteria G Partner Sp. z o.o. od 2011 roku specjalizuje się w marketingu cyfrowym i reklamie internetowej.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe dla najlepszych klientów w Polsce, Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Rumunii i wielu innych.

Jeśli chciałbyś być częścią niesamowitej wielokulturowej firmy i jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery w marketingu cyfrowym, mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Obecnie poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszej firmy na stanowisko:

Place of work: Warszawa

To stanowisko daje możliwość pracy u boku jednego z globalnych klientów, który specjalizuje się w marketingu cyfrowym i reklamie internetowej. Jako Specjalista ds. Google Ads jesteś odpowiedzialny za całość procesu obsługi klienta.

Co oferujemy:
  • Kariera w branży marketingu cyfrowego
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Programy rozwoju kariery i rozwoju osobistego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Kwartalna premia za wyniki (w tym wyjazdy grupowe)
  • Nowoczesna, komfortowa i dobrze zlokalizowana powierzchnia biurowa
Twoje obowiązki:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Pomaganie klientom w rozwoju ich biznesu poprzez doradztwo w zakresie strategii reklamowych, produktów, trendów i budżetów w ramach reklamy internetowej Google Ads
  • Bieżąca analiza wyników w zakresie osiągania wyznaczonych celów
  • Ustalanie priorytetów i zarządzanie własnym czasem pracy
Wymagania:
  • Umiejętność łatwego komunikowania się (budowanie relacji, prezentacja i negocjacje)
  • Zdolność do dostarczania wyników o najwyższej jakości przy zwróceniu uwagi na szczegóły
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie, z dużą ilością danych
  • Komunikatywny angielski.

Brzmi ciekawie? Świetnie! Aplikuj!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (625)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (177)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)