Specjalista ds. Integracji Systemów IT

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa

103 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i złożone projekty,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multiport, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę wśród grona ekspertów w swojej dziedzinie.
Zadania:
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i właścicielami biznesowymi systemów informatycznych przy projektowaniu rozwiązań integracyjnych i  architektonicznych,
  • Analiza wymagań warstwy integracyjnej,
  • Projektowanie i modyfikację istniejącej logiki integracyjnej,
  • Budowanie, wdrażanie, testowanie rozwiązań SOA/ESB,
  • Realizacja testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
Oczekiwania:
  • Dobra praktyczna znajomość XML, XSLT, XPath, Java,
  • Praktyczna znajomość zagadnień WebServices, HTTP, SOAP,
  • Praktyczna znajomość SQL i technologii baz danych (np. MySQL, MS SQL, Oracle),
  • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu integracji systemów z zastosowaniem technologii SOA / EAI / ESB,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania (UML, wzorce projektowe),
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych