Specjalista ds. Kadr i Płac [rekrutacja online]

Cosmedica

Warszawa

44 dni temu

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Oprócz szerokiej oferty proponujemy bogactwo asortymentu, specjalistyczne konsultacje i usługi Opieki Farmaceutycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny to nasza misja.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
[rekrutacja online]
Miejsce pracy:

Warszawa, Poleczki Business Park, ul. Osmańska 12

Oferujemy
 • Rewelacyjną atmosferę w Zespole :-)
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
 • Benefity: darmowa opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
 • Elastyczne godziny pracy,
 • Owocowo-warzywne poniedziałki
Opis stanowiska
 • Obsługa kadrowo- płacowa pracowników i zleceniobiorców,
 • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla pracowników zleceniobiorców,
 • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, umowy zlecenia, zaświadczenia),
 • Sporządzanie deklaracji PIT/GUS/PFRON/ZUS (w tym także korekt),
 • Udzielanie pracownikom wyjaśnień i wsparcia z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń.
 • Sporządzanie zestawień i raportów z ww. obszarów.
Wymagania
 • Co najmniej 2 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu płac (dla ok. 300 pracowników i zleceniobiorców miesięcznie),
 • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń zarówno dla dużego jak i małego Płatnika,
 • Znajomości Kodeksu pracy i Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
 • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń,
 • Znajomość zagadnień z zakresu planowania i rozliczania czasu pracy,
 • Znajomość pakietu MS Office,
 • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik,
 • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność.
Administratorem danych osobowych jest Wellmedica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Osmańskiej 12, 02-823 Warszawa, NIP 9512486128, REGON 383671387. Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia.

Przesłane dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych oraz podmiotom, w imieniu których prowadzimy rekrutacje.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administrator danych osobowych Wellmedica Sp. z o.o. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem: Inspektor Ochrony Danych, Wellmedica Sp. z o.o., ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa oraz przez e-mail: iod@cosmedica.pl. Wellmedica Sp.z o.o z dniem 2019-11-28 został wpisany pod numerem 23211 do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Wellmedica Sp. z o.o., prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wellmedica Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.” --
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac