Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

GRUPA KAN

Białystok

100 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z rozwojem firmy, oraz koniecznością powiększenia działu personalnego, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DGK/1/2017
Wymagania:
  • wymagane wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku
  • praca w dużej firmie produkcyjnej – wiodący atut
  • znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
  • znajomość przepisów PP/ZUS/PDOF
  • dobra znajomość programu Płatnik
  • znajomość programu Symfonia – dodatkowy atut
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
Zakres obowiązków:
  • tworzenie raportów z realizacji budżetu personalnego
  • dokonywanie analiz personalnych
  • prowadzenie spraw pracowniczych (akta osobowe, listy płac itp.)
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (150)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (117)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1869)
Radom (62)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (22)