Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Piotr i Paweł

Poznań

31 dni temu

W pracy cenimy sobie uczciwość, zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań. Naszą siłą są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią z tego satysfakcję. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klientów oraz naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy ambitnej osoby, która czuje się jak ryba w wodzie w dynamicznym środowisku biznesowym. Jeśli tak jest, to czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • pełna obsługa kadrowa, płacowa i administracyjna pracowników (250 osób),
  • sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (różne systemy), urlopów, zwolnień lekarskich itp.
  • sporządzanie list płac (umowy o pracę, umów cywilnoprawnych),
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US, PFRON,
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
  • roczne rozliczanie pracowników,
  • prowadzenie korespondencji z urzędami,
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok doświadczenia),
  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF,
  • znajomość programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo – płacowego AGROBEX,
  • dokładności i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego,
  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Organizacji,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (758)
Wałbrzych (70)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (98)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (168)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (76)