Specjalista ds. Kadr i Płac

AMS CONSULT Sp. z o. o.

Kraków

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681778, z dnia 2019-10-11

AMS Consult Sp. z o. o. w zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość programu Optima oraz Płatnik
  • Dobra organizacja pracy, terminowość
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat, stabilność zatrudnienia
  • Udział w szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami
  • Wsparcie prawne

www.amsconsult.pl

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac