Specjalista ds. Komercjalizacji Nieruchomości

EPCM Executive Search

Warszawa

5 dni temu

Międzynarodowa spółka developerska inwestująca w obiekty mieszkalne, biurowe i hotelowe poszukuje Specjalistę ds. Komercjalizacji Nieruchomości. Dana osoba będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie najemców i nabywców, pełną obsługę procesu najmu i sprzedaży, prezentowanie powierzchni oraz utrzymywanie długofalowych relacji z najemcami.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie najemców oraz nabywców powierzchni usługowych, biurowych i magazynowych w nieruchomościach Dewelopera;
  • Obsługa procesu najmu/sprzedaży;
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami nieruchomości oraz podmiotami współpracującymi z Deweloperem w zakresie komercjalizacji powierzchni;
  • Budowanie długotrwałych relacji z najemcami;
  • Ustalenie zakresu fit-outu z klientami – najemcami i koordynacja z wewnętrznym działem firmy w zakresie jego wykonania;
  • Praca z dokumentacją (nadzór nad przepływem informacji i dokumentów oraz nad merytoryczną zawartością umów, raportów, baz danych);
  • Koordynacja w zakresie przygotowywania i podpisywania umów najmu, aneksów do akceptacji wewnętrznej;
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie komercjalizacji;
  • Monitorowanie konkurencji;
  • Sporządzanie raportów, analiz i budżetów;
  • Wsparcie w procesie planowania i realizowania inwestycji komercyjnych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki z obszaru nieruchomości lub zarządzania nieruchomościami);
  • Min. 2 letnie doświadczenia w zakresie obsługi nieruchomości komercyjnych, biurowych lub handlowych;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość rynku nieruchomości oraz warunków umów najmu;
  • Znajomość aspektów prawnych i biznesowych związanych z komercjalizacją;
  • Doświadczenia dotyczące ustalania wartości oraz zakresu tzw. fit-out;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny);
  • Elastyczną formę zatrudnienia – kontrakt B2B lub umowa o pracę;
  • Pakiet benefitów;
  • Pracę w gronie profesjonalistów na rynku nieruchomości;
  • Możliwość rozwoju i stałego poszerzania wiedzy.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Konsultant ds. Nieruchomości jest to osoba, która prezentuje klientom oferty z bazy nieruchomości, doradza w zakresie inwestowania i gospodarowania nieruchomościami oraz aktywne pozyskuje nieruchomości komercyjne z segmentu nieruchomości biurowych, handlowo-usługowych oraz magazynowych, jak również gruntów inwestycyjnych, a także utrzymuje trwałe relacje klientami oraz współpracuje z notariuszami, prawnikami, ...
Praca Konsultant ds. Nieruchomości