Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kontroli Kadr i Płac

Solid Security Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Stale rozwijająca się, ogólnopolska firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza danych kadrowo-płacowych, wejściowych i wyjściowych, poprzez raporty systemowe
  • Weryfikacja poprawności i terminowości odprowadzanych składek ZUS, NFZ oraz zaliczek na poczet podatku dochodowego
  • Współpraca z działem kadr i płac, księgowością i programistami IT

Wymagania:

  • Roczne/dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z naliczaniem płac (zarówno pracowników etatowych jak i zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych)
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i pdof
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy dla umów o pracę oraz umów zlecenia
  • Dobra znajomość MS Office
  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w nadrzędnej komórce kontrolnej w zgranym zespole ogólnopolskiej firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w zakresie controllingu
  • Miejsce pracy na terenie Warszawa, Mokotów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (819)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (920)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2311)
Radom (176)
Płock (116)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)