Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds Kooperacji

ASCO Co Ltd. Sp. Z o.o.

Toruń

112 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021975, z dnia 2018-07-26

ASCO Sp. z o.o. firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku wśród firm świadczących kooperacyjne usługi głównie w zakresie produkcji części i podzespołów metalowych dla odbiorców na rynkach krajowym i zagranicznych  poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • zakup usług zewnętrznych,
  • odpowiedzialność za terminową realizację zamówień zleconych podwykonawcom,
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,
  • obsługa systemu ERP,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prowadzonych projektów,
  • rozliczanie zamówień, kontrola kosztów,
  • rozbudowa istniejącej bazy kooperantów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża metalowa),
  • umiejętność negocjacji,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • mile widziana znajomość procesów obróbki stali oraz rysunku technicznego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • rozwój w wielu płaszczyznach w obszarze produkcji konstrukcji stalowych,
  • pracę w dynamicznym, doświadczonym zespole,
  • ciekawe wyzwania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów