Specjalista ds. księgowości - Księgowa / Księgowy

Recruit Europe

Kraków, Balice

6 dni temu

Międzynarodowy Fima Japonska (World famous international Japanese company) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specialista ds. księgowości - Księgowa / Księgowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Miejsce pracy: Kraków, Balice

Opis stanowiska:
  • pomoc w prowadzeniu finansów wszystkich projektów
  • przygotowanie płatności, rejestracja i księgowanie faktur podwykonawców i dostawców w programie księgowym
  • pomoc w przygotowaniu otwarcia i zestawieniu obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
  • pomoc w zarządzaniu wydatkami ogólnymi i administracyjnymi
  • pomoc w uzgodnieniu sald z dostawcami
  • pomoc w zarządzaniu należnościami, płatnościami, prowizjami itp.
  • pomoc w zarządzaniu przepływami środków pieniężnych i sporządzenie raportów bankowych
  • kontrolowanie płatności i przygotowywanie przelewów bankowych
  • sprawdzanie raportów kas podręcznych ze wszystkich biur i sporządzanie raportów
  • pomoc w wprowadzaniu i zarządzaniu jednostki finansowej i administracyjnej w firmie
Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy z kapitałem zagranicznym – min. 2~3 letnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, sumienność
  • biegła znajomość Excela
  • zdolności analityczne
  • dyspozycyjność, samodzielność, inicjatywa, kreatywność, komunikatywność
  • terminowość
  • wskazane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
Oferujemy:
  • potential for great career development (Accounting & Finance management experience in world famus international company)
  • world class business professional
  • everyday use of your language knowledge
  • opportunity for personal and professional development within worldwide
  • individual approach to employees
  • interesting job in a friendly working environment
  • attractive salary
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy