Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. napraw blacharsko - lakierniczych

Kanclerz Autoryzowany Dealer

Ruda Śląska

92 dni temu

Ogłoszenie numer: 2481993, z dnia 2019-05-24

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za efektywną obsługę Klientów działu blacharsko-lakierniczego, za utrzymywanie kontaktu z Klientem przed, w trakcie oraz po wizycie, a także za kompletowanie i przekazywanie dokumentacji do ubezpieczycieli.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe – budowa i eksploatacja pojazdów samochodowych);
  • mile widziana znajomość programu Audatex;
  • znajomość obsługi komputera, MS Office;
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie oraz premię.

Poznaj

Kanclerz Sp. z o.o.

Firma KANCLERZ SP. Z O.O., działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marek OPEL i CHEVROLET, oferuje atrakcyjną pracę w swoich salonach w Przyszowicach k. Gliwic na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta