Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim
CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa
24 dni temu

Jeśli znasz język czeski świetnie odnajdujesz się w pracy z ludźmi, a jednym z Twoich zainteresowań jest moda sportowa - świetnie trafiłeś/aś. Rozpoczynamy nowy projekt, na którym będziesz miał/a szansę rozwinąć swoje umiejętności, a także zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość języka czeskiego na poziomie C1,
  • otwartość, cierpliwość, umiejętność nawiązywania relacji,
  • umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole,
  • rzetelność, sumienność, orientacja na cel,
  • chęć rozwoju.
Główne obowiązki:
  • obsługa klienta dla producenta jednego z najbardziej rozpoznawalnych sneakersów
  • obsługa klienta poprzez różne kanały komunikacji tj: telefon, e-mail, messenger, live-chat,
  • informowanie klientów na temat produktów, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego,
  • pomoc w wyborze odpowiednich produktów,
  • procesowanie reklamacji oraz zwrotów,
  • informowanie o programie lojalnościowym.
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełny pakiet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • możliwość pracy w trybie zdalnym po okresie wdrożenia,
  • pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole.

Poznaj

Dlaczego warto?

CCIG Group to największa grupa call center w Polsce i jedna z najbardziej kluczowym. W skład grupy wchodzą m.in. marki: CCIG, CCDS i CCP oraz MYIT, które mają ugruntowaną i stabilną pozycję w branży. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center, a MYIT to specjaliści z dziedziny IT z ogromnym doświadczeniem na rynku CC. Nasze centrale znajdują się we Wrocławiu oraz Warszawie, a biura call center w aż 10. miastach w całej Polsce i obecnie również w 2. miastach na Ukrainie.

Łączymy ze sobą biznes & fun. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, o czym świadczy obecny rozmiar naszej grupy, ale potrafimy również świetnie się bawić i staramy się to pokazywać na każdym kroku!

Proces rekrutacji

Krok APLIKACJA ON-LINE / TELEFONICZNA / MAILOWA
Krok KRÓTKA ROZMOWA TELEFONICZNA
Krok SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM LOKALNEGO DZIAŁU HR
Krok DECYZJA O PODJĘCIU WSPÓŁPRACY
Krok PAKIET WDROŻENIOWY (DLA KONSULTANTÓW)
Krok PODPISANIE UMOWY
Krok ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY