Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Wrocław

16 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 5-26-53187

Naszym Klientem jest międzynarodowe centrum biznesowe ulokowane we Wrocławiu, które ściśle współpracuje z klientami zagranicznymi z Niemiec. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy ambitnych absolwentów gotowych do codziennej pracy z językami obcymi.

Zakres obowiązków:
  • codzienna praca z wykorzystaniem języka niemieckiego,
  • analiza dokumentów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w obrębie pracy z klientami,
  • prowadzenie korespondencji oraz utrzymanie komunikacji z klientami (kontakt mailowy oraz telefoniczny),
  • sporządzanie raportów i rejestracja informacji w bazie danych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność,
  • dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej.
Informacje dodatkowe:
  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku,
  • umowa o pracę,
  • benefity pozapłacowe,
  • biuro ulokowane w centrum miasta,
  • przyjazna atmosfera pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych

Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych to osoba, która odpowiada za realizację telefonicznej obsługi obcojęzycznych klientów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należą: kontakt telefoniczny z klientem (w języku obcym, np. angielski, niemiecki), kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów lub ich właściwe ...
Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych Praca Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (758)
Wałbrzych (70)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (98)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2281)
Radom (168)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (76)