Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. zamówień publicznych Warszawa
Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji

Globetek Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
911 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji,
  • Sporządzanie przedmiarów i wycena robót,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, ocena i wybór ofert,
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami,
  • Uzupełnianie bazy danych podwykonawców i dostawców.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo,
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w budownictwie,
  • Mile widziane doświadczenie w oferowaniu/ wycenach/ przygotowaniu produkcji,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość MS Office, AutoCAD, programów do przedmiarowania,
  • Mile widziana znajomość MS PROJECT,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach.