Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. ofertowania

MGGP S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1975 dni temu

Ogłoszenie numer: 2211292, z dnia 2018-12-13

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych oraz wszystkich dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w przedmiotowych postępowaniach;
  • Badanie rynku i konkurencji;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Znajomości Prawa Zamówień Publicznych;
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat B.

Oczekiwane predyspozycje osobowościowe:

  • Wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • Profesjonalizm, rzetelność, terminowość.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • Otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji;
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit).