Specjalista ds. Organizacji (w Dziale Produkcji)

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.

Gdynia

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2652569, z dnia 2019-09-18

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Szukamy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • wsparcie pracy Kierownika Działu Organizacji
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zleceń produkcyjnych (rejestrowanie i rozliczanie w systemie)
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
  • współpraca z innymi działami: z magazynem, działem zaopatrzenia, technologicznym i księgowością

Wymagania

  • studia wyższe
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie FCE
  • znajomość pakietu Office
  • skrupulatność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • samodzielność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • możliwość korzystania bezpłatnie z usług przychodni przyzakładowej oraz dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności refundację z zfron

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej (spodnie, spódnice, kamizelki, marynarki) z tkanin wełnianych. Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie. Naszymi głównymi odbiorcami są: Agencja Mienia Wojskowego, Policja, Poczta Polska, kontrahenci zagraniczni z krajów skandynawskich oraz Anglii i Holandii.

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych