Specjalista ds. personalnych

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2688085, z dnia 2019-10-09

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i rozwiązywaniem umów o pracę, B2B
  • Naliczanie urlopów, wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowywanie aneksów do umów dla pracowników dotyczących zmiany pracy/ płacy/ oddelegowania do innej pracy
  • Zgłaszanie pracowników do dodatkowych świadczeń
  • Przygotowywanie zestawień kadrowych dla przełożonych
  • Współpraca z GUS w zakresie przygotowywania sprawozdań statystycznych
  • Dbałość o etykietę w pracy, poufność informacji, ochronę danych osobowych
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów kadrowych spływających do firmy
  • Udzielanie wsparcia menadżerom w sprawach personalnych, z zakresu prawa pracy

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych, rozliczania czasu pracy
  • Komunikatywność i motywacja do pracy
  • Samodzielność i skrupulatność, dokładność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w spółce, o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną atmosferę i bogate doświadczenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnymi warunkami finansowymi
  • Dobra lokalizacja (7 min z dw. Centrum, 10 min z dw. Wileńskiego)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Narzędzia pracy: komputer przenośny, telefon komórkowy
  • Dobrą lokalizacje, pyszną kawę
Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Praca Specjalista ds. Personalnych