Specjalista ds. płacowo-finansowych

NZOZ MEDREM-POLIKLINIKA SP. Z O.O.

Opole

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2674212, z dnia 2019-09-19

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS w tym także sporządzanie korekt
  • przygotowanie sprawozdań do GUS
  • sporządzanie deklaracji dla PFRON
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych
  • przygotowanie zestawień ,analiz i raportów dotyczących kwestii płacowych
  • rozliczanie oraz kontrola stanowisk kasowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Exel
  • znajomość programu Płatnik
  • poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie

Oferujemy

  • umowę o prace w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

MEDREM-POLIKLINIKA SP. Z O.O.

USŁUGI MEDYCZNE SPECJALISTYCZNE

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac
Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Praca Specjalista ds. Płac