Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. pomocy uchodźcom i migrantom

Caritas Polska
Warszawa, Wola
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
631 dni temu

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizowanie i koordynowanie działaniami dotyczących wsparcia migrantów / uchodźców;
  • Rzecznictwo w zakresie wsparcia migrantów i uchodźców;
  • Współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi w tym obszarze;
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie działań w obszarze migrantów i uchodźców w instytucjach polskich i zagranicznych;
  • Monitorowanie jakości i terminowości wykonanej pracy przez pracowników i usługodawców;
  • Koordynowanie akcji upowszechniających i promujących działania na rzecz migrantów / uchodźców;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi specjalistami w dziale.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie projektowe związane z obszarem pomocy uchodźcom / migrantom;
  • Praktyczna wiedza z zakresu procedur legalizacyjnych (praca, pobyt);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1);
  • Postawa proaktywana,
  • Samodzielność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę;
  • Pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • Pakiet opieki medycznej.