Specjalista ds. PR

Hicron Sp. z o.o.

Poznań

9 dni temu

Specjalista ds. PR
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Zespołem Marketingu i PRu. Nasza firma działa w bardzo dynamicznej i rozwojowej aczkolwiek wymagającej branży IT, dla klientów na każdym kontynencie. Technologie nie są nam obce i lubimy to, co robimy. Nie boimy się realizacji własnych pomysłów i potrafimy przekonać, że są właściwe. A czasami wysłuchać argumentów, że jednak nie są ;) Wciąż poszukujemy nowych dróg dotarcia do klienta… a więc sprawdzenia marketingowej mocy własnej na żywym organizmie. Chcesz spróbować swoich sił w marketingu B2B?


Dołącz do nas!

 

Opis stanowiska

 • Media Relations: pisanie artykułów dla mediów i zarządzanie relacjami z mediami.
 • Wdrażanie standardów PR w firmie, również w obszarze Personal Brandingu pracowników.
 • Zespołowa realizacja projektów i kampanii marketingowych wspierających sprzedaż oraz obszar EB – od strony pisania tekstów.
 • Tworzenie materiałów na bloga firmowego.
 • Wsparcie komunikacji wewnętrznej: operacyjne poprzez przygotowanie komunikatów oraz taktyczne, jeśli chcesz współtworzyć ten obszar.
 • Zarządzanie kanałami Social Media (Facebook, Instagram) zgodnie z przygotowaną/zmienioną strategią.
 • Współtworzenie materiałów audio/wideo.
 • Przygotowywanie prezentacji, materiałów graficznych, postów Social Media itp.
 • Dzielenie się własnymi pomysłami, inspiracjami… oraz udział w ich realizacji!

Wymagania

 • Doświadczenie w obszarze Media Relations: rozumienie pracy dziennikarza i dobre relacje z mediami – najlepiej w mediach gospodarczych, ekonomicznych… oraz IT!
 • Znajomość pozostałych obszarów PR: pochwal się swoim doświadczeniem i zaskocz nas mówiąc, co możesz dla nas zrobić w tym temacie! A jeśli znany Ci jest temat Personal Branding – to koniecznie daj o sobie znać.
 • Lekkie pióro rozumiane jako umiejętność wytłumaczenia rzeczy… niewytłumaczalnych dla zwykłego śmiertelnika, szybkie pisanie tekstów (dla mediów, blogowych, opisy oferty) ORAZ doskonałość w oswajaniu każdych deadline’ów. Doskonale, jeśli potrafisz szybko, prostymi słowami sklecić życzenia okolicznościowe po których twardziel uroni łezkę a sztywniak pęknie ze śmiechu ;) Pokażesz nam kawałek Twojego portfolio?
 • Wyczucie stylu: wiesz co jest ładne, a co brzydkie. Ale nie musisz umieć tego poprawiać (chyba że potrafisz, to nam powiedz!).
 • Social Media: rozumiesz, znasz, korzystasz… i chcesz tam rządzić nadając rytm naszym firmowym kanałom SoMe.
 • Umiejętność pracy w zespole – tak, to dla nas must-have.
 • Pracujemy projektowo, dzielimy się zadaniami, mamy odpowiedzialność za sukcesy i porażki również. Ale to nie wszystko. Jeśli dobrze czujesz się w kontaktach z osobami w różnym wieku i na różnych stanowiskach (w Hicron i poza firmą) – to świetnie. Opowiesz nam o tym?
 • Jakość, odpowiedzialność, koleżeńskość to dla Ciebie nie tylko słowa, ale wartości.
 • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (mile widziana dodatkowo znajomość niemieckiego) – może się przydać gdybyś chciał/-a zrobić wywiad z klientem z USA lub nawiązać kontakt z dziennikarzem z Australii.

Oferujemy

 • Wpływ na firmę, na jej PR i na kierunek własnego rozwoju. Bo to daje moc, a moc - motywację do pracy.
 • Szkolenia, warsztaty, udziału w burzach mózgu. Bo nasz rozwój to rozwój firmy.
 • Elastyczne godziny pracy. Bo rozliczamy się z wytyczonych zadań, a nie z godzin spędzonych przy biurku.
 • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenia grupowe, platforma do nauki języków obcych).

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Hicron sp. z o.o. w zakresie wykraczającym poza zakres danych określony w przepisach Kodeksu Pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Administrator danych. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest Hicron sp. z o.o. („Hicron”) z siedzibą we Wrocławiu (53-413) przy ul. Gwiaździstej 62. Kontakt z administratorem jest możliwy za pomocą drogi elektronicznej pod adresem rekrutacja@hicron.com.

 

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych. Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. W zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu Pracy podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych są przepisy prawa. Podanie tych danych osobowych jest obowiązkowe w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek czy informacje o zainteresowaniach) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie tych informacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, po prostu nie umieszczaj ich w swoim zgłoszeniu.

Jeżeli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane będą przetwarzane również w celu przeprowadzenia przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Hicron.

 

Masz prawo wycofać każdą z wyrażonych przez siebie zgód w dowolnym momencie. Aby to zrobić skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@hicron.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem

Możemy także przetwarzać Twoje dane osobowe w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, o ile roszczenia te będą dotyczyć postępowania rekrutacyjnego. W takiej sytuacji, podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniach przed sądami lub organami administracji.

 

Odbiorcy danych i przekazywanie danych do państw trzecich. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom świadczącym na rzecz Hicron usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

Okres przechowywania danych. Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w przyszłych rekrutacjach Twoje dane będziemy przetwarzać przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Jeżeli nie wyrazisz takiej zgody, to Twoje dane osobowe usuniemy niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

 

Twoje prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, do żądania ich usunięcia i żądania ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz –w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie Twojej zgody - prawo do przenoszenia podanych nam danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i profilowanie: Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowania.

 

Kontakt z Hicron. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez Hicron lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@hicron.com.

 

Poznaj

Hicron Sp. z o.o.

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.