Specjalista ds. przetargów
KDK Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
10 dni temu

Ogłoszenie numer: 5115120, z dnia 2021-07-22

Jesteśmy butikową agencją reklamowo-eventową. Organizujemy wydarzenia w całej Polsce i za granicą od ponad 15 lat. Swoje usługi świadczymy zarówno dla korporacji jak i MŚP oraz administracji publicznej. Jak pracujemy? Terminowo i profesjonalnie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SP/01/2021

Opis stanowiska

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • monitorowanie rynku w zakresie ogłoszeń przetargowych, obszar: eventy,konferencje,targi;
  • sporządzanie kalkulacji cenowej dla składanej oferty;
  • wyszukiwanie informacji o nowych postępowaniach przetargowych na rynku oraz ocena możliwości wzięcia udziału w przetargach przez firmę;
  • analizowanie dokumentacji przetargowej;
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych potrzebnych do wyceny;
  • analizowanie otrzymanych ofert i sporządzanie zestawień porównawczych;
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami/podwykonawcami;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • umiejętność przygotowywania dokumentów przetargowych;
  • doświadczenie w pracy przy projektach przetargowych;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Jakiej osoby szukamy:

  • samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań;
  • dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu;
  • posiadającej umiejętność pracy zespołowej oraz łatwo nawiązującej relacje z zespołem i z klientami;
  • komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • pracę z klientem biznesowym oraz z klientami sektora publicznego;
  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i wyników.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Jesteśmy agencją eventową KDK Events należącą do grupy kapitałowej Goodfellas Group. Organizujemy wydarzenia w całej Polsce i za granicą od ponad 15 lat. Swoje usługi świadczymy zarówno dla korporacji jak i MŚP oraz administracji publicznej. Jak pracujemy? Terminowo i profesjonalnie.