Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Rozwoju Kariery
HackerU
Warsaw
72 dni temu

HackerU Global Education

Specjalista ds. Rozwoju Kariery
Polska, Warsaw

Praca na ww. stanowisku wiąże się z codzienną komunikacją w języku angielskim, w procesie niniejszej rekrutacji rozpatrywane będą wyłącznie dokumenty przesłane w języku angielskim.

 

O nas:

 

HackerU to izraelski dostawca szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa IT (Cybersecurity). Od 1997 roku realizuje specjalistyczne kursy dla osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery w branży cyberbezpieczeństwa, współpracując z czołowymi uczelniami z całego świata - m.in. Michigan State University oraz Uniwersytetem Warszawskim.

 

Obowiązki:
 • Utrzymywanie relacji z absolwentami kursów HackerU oraz partnerami biznesowymi (instytucjami rynku pracy i pracodawcami)
 • Wsparcie w działaniach rekrutacyjnych oraz HR
 • Pozyskiwanie partnerów biznesowych
 • Tworzenie materiałów informacyjnych oraz prowadzenie szkoleń dot. dotyczących rozwoju kariery
 • Organizacja wydarzeń i konferencji employer brandingowych
 • Wsparcie wewnętrznego systemu rekrutacyjnego
Wymagania:
 • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w agencji rekrutacyjnej, firmie doradztwa zawodowego)
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • Znajomość źródeł pozyskiwania partnerów, w tym znajomość portali społecznościowych, branżowych
 • Zainteresowanie technologiami, rynkiem IT i motywacja do rozwoju w tym kierunku
 • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Outlook, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
 • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania stałych relacji z klientami
 • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji
Oferujemy:
 • Atrakcyjne warunki finansowe
 • Samodzielność i możliwość pracy z najlepszymi w branży
 • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
 • Benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, karta lunchowa)
 • Możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kompetencji / poszerzania specjalistycznej wiedzy


„Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę HackerU Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 02-092, ul. Żwirki i Wigury 16A. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Administratorem danych osobowych jest HackerU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16a. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: marcin@hackeruge.com

Informujemy o wyznaczeniu Inspektora Ochrony Danych. Aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: iod@hackeru.com.

Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Inne dane podane w tym celu lub w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Informujemy o przysługującym prawie do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem ich wcześniejszego przetwarzania.

Informujemy również o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także o prawie wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, kancelaria@uodo.gov.pl.

Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od ukończenia rekrutacji (zawarcia umowy docelowej) lub w przypadku odpowiedniej zgody, do momentu jej wycofania, nie dłużej niż przez 3 lata.

Odbiorcami danych osobowych będą: hostingodawca poczty elektronicznej i hostingodawca serwera. W przypadku wyrażania woli przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w życiorysie lub wiadomości przewodniej niniejszego lub równoważnego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Podobne oferty