Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Rozwoju Kariery
HackerU
Warsaw
72 dni temu

HackerU Global Education

Polska, Warsaw

Praca na ww. stanowisku wiąże się z codzienną komunikacją w języku angielskim, w procesie niniejszej rekrutacji rozpatrywane będą wyłącznie dokumenty przesłane w języku angielskim.

O nas:

HackerU to izraelski dostawca szkoleń i usług z zakresu bezpieczeństwa IT (Cybersecurity). Od 1997 roku realizuje specjalistyczne kursy dla osób zainteresowanych rozpoczęciem kariery w branży cyberbezpieczeństwa, współpracując z czołowymi uczelniami z całego świata - m.in. Michigan State University oraz Uniwersytetem Warszawskim.

Obowiązki:
  • Utrzymywanie relacji z absolwentami kursów HackerU oraz partnerami biznesowymi (instytucjami rynku pracy i pracodawcami)
  • Wsparcie w działaniach rekrutacyjnych oraz HR
  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • Tworzenie materiałów informacyjnych oraz prowadzenie szkoleń dot. dotyczących rozwoju kariery
  • Organizacja wydarzeń i konferencji employer brandingowych
  • Wsparcie wewnętrznego systemu rekrutacyjnego
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w agencji rekrutacyjnej, firmie doradztwa zawodowego)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość źródeł pozyskiwania partnerów, w tym znajomość portali społecznościowych, branżowych
  • Zainteresowanie technologiami, rynkiem IT i motywacja do rozwoju w tym kierunku
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Outlook, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania stałych relacji z klientami
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Samodzielność i możliwość pracy z najlepszymi w branży
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
  • Benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, karta lunchowa)
  • Możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kompetencji / poszerzania specjalistycznej wiedzy

„Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę HackerU Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 02-092, ul. Żwirki i Wigury 16A. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Administratorem danych osobowych jest HackerU Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-092) przy ul. Żwirki i Wigury 16a. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: marcin@hackeruge.com

Informujemy o wyznaczeniu Inspektora Ochrony Danych. Aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: iod@hackeru.com.

Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Inne dane podane w tym celu lub w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Informujemy o przysługującym prawie do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem ich wcześniejszego przetwarzania.

Informujemy również o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także o prawie wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, kancelaria@uodo.gov.pl.

Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od ukończenia rekrutacji (zawarcia umowy docelowej) lub w przypadku odpowiedniej zgody, do momentu jej wycofania, nie dłużej niż przez 3 lata.

Odbiorcami danych osobowych będą: hostingodawca poczty elektronicznej i hostingodawca serwera. W przypadku wyrażania woli przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w życiorysie lub wiadomości przewodniej niniejszego lub równoważnego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.