Specjalista ds. sprzedaży energii do obiektów komercyjnych

Hays Poland

Warszawa

809 dni temu

Specjalista ds. sprzedaży energii do obiektów komercyjnych
Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży energii do obiektów komercyjnych
Warszawa
Nr Ref.: 1068125

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Koncesjonowane przedsiębiorstwo zajmujące się obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów mediów oraz rozliczaniem mediów w obiektach komercyjnych. 

Twoje następne stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży jest odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na rynku nieruchomości komercyjnych (fundusze, inwestorzy prywatni, deweloperzy, zarządcy budynków). Podstawowym produktem do sprzedaży na tym stanowisku są usługi związanych z obrotem i dystrybucją energii elektrycznej. Dodatkowo w portfolio proponowanych usług znajdować się będzie m.in. optymalizacja procesów zakupu energii elektrycznej. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Kluczowym dla tego stanowiska jest posiadanie doświadczenia w pozyskiwaniu klientów z branży nieruchomości komercyjnych. Poszukujemy Kandydata z doświadczeniem 1-2 lata, która cechuje się dynamizmem, umiejętnościami sprzedażowymi, wysoką kulturą osobistą i samodzielnością. W związku z międzynarodowym charakterem klientów, poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Pracę w firmie z zagranicznym kapitałem, zatrudnienie na umowie o pracę, stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny program prowizyjny oraz opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl