Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
DOZBUD SP. Z O.O.
Ząbki
specjalista (mid)
7 dni temu

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ząbki
Opis stanowiska:
  • prezentacja i aktywna sprzedaż nieruchomości dostępnych w ofercie;
  • kompleksowa obsługa Klientów w ramach procesu sprzedaży mieszkań i domów polegającą m.in. na nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem,
  • doradztwo w zakresie zakupu mieszkań i domów;
  • wsparcie Klientów w kompletowaniu dokumentów w procesie zakupu nieruchomości;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji biurowo-sprzedażowej;
  • przygotowywanie raportów;
Wymagania:
  • umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami i umiejętność budowania z nimi relacji;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność prowadzenia FB firmowego/instagrama - mile widziana;
  • znajomość systemu CRM

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Jesteśmy firmą deweloperską działająca na runku budowlanym od ponad 27 lat.

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości oferowanych mieszkań i domów , o czym świadczy ponad 1000 oddanych do użytku lokali mieszkalnych. Cechujemy się profesjonalizmem, wysoką efektywnością działania oraz zespołem posiadającym bogate doświadczenie i wiedzę. Nasze inwestycje to zarówno osiedla mieszkalne jak i domy jedno lub wielorodzinne. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oferowanych lokali w Warszawie i jej okolicach w trosce o Naszych klientów.