Specjalista ds. Wynajmu / Sprzedaży Nieruchomości

Top Brokers sp. z o.o.

Warszawa

109 dni temu

Ogłoszenie numer: 2619007, z dnia 2019-08-19

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą pośredniczącą w obrocie nieruchomościami, czyli kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie: mieszkań, domów, działek oraz lokali komercyjnych.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu zawiłych problemów nieruchomościowych oraz w wielopoziomowych negocjacjach. Obsługujemy transakcje dotyczące mieszkań, kamienic i działek inwestycyjnych. Jesteśmy zespołem nietuzinkowych osobowości i wieloletnich specjalistów w tej branży.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert
  • prezentacja nieruchomości
  • negocjowanie warunków umów
  • współpraca z deweloperami

Wymagania

  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • zainteresowanie tematyką nieruchomości

Nie wymagamy doświadczenia, uczymy wszystkiego od podstaw.
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/ Call Center.

Oferujemy

  • szkolenia sprzedażowe - rynek pierwotny i wtórny
  • atrakcyjny system wynagrodzeń - prowizja 50%
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę na pełny etat
  • umowę zlecenie
  • służbowy laptop i telefon
  • pracę w Centrum Warszawy

Pracując z nami masz dostęp do kilku tysięcy nieruchomości, które możesz sprzedać lub wynająć. Mamy przestronne, wygodne biuro, świetnie zlokalizowane pod względem komunikacyjnym.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN

Konsultant ds. Nieruchomości jest to osoba, która prezentuje klientom oferty z bazy nieruchomości, doradza w zakresie inwestowania i gospodarowania nieruchomościami oraz aktywne pozyskuje nieruchomości komercyjne z segmentu nieruchomości biurowych, handlowo-usługowych oraz magazynowych, jak również gruntów inwestycyjnych, a także utrzymuje trwałe relacje klientami oraz współpracuje z notariuszami, prawnikami, ...
Praca Konsultant ds. Nieruchomości