Specjalista ds. Zakupów IT

STRABAG BRVZ Sp. z o.o.

Pruszków

2 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Zostań częścią naszego zespołu! Spółka STRABAG BRVZ należy do Koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania i IT. Do naszego Zespołu IT szukamy:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania

Będziesz odpowiedzialny/a za proces zakupów, wewnętrzne rozliczenia i optymalizację kosztów. Będziesz współpracował/a z klientem wewnętrznym oraz dostawcami oraz będziesz próbował/a zoptymalizować/ dopasować istniejące procesy.

  • Zakup sprzętu IT i usług telekomunikacyjnych oraz innych narzędzi dla Spółek Koncernowych
  • Ogólna administracja finansowa: fakturowanie oraz opisywanie faktur przychodzących
  • Doradztwo i wsparcie dla pracowników w procesie zamówień sprzętu
  • Nadzór nad danymi stałymi oraz poprawną ewidencją produktów i usług IT
  • Kontrola kosztów i raportowanie
  • Wsparcie dla oddziałów IT w Koncernie
  • Tworzenie dokumentacji
  • Ogólne czynności administracyjne

Wymagania:

  • Ukończone studia ekonomiczne i odpowiednie doświadczenie
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy z klientem i dostawcami
  • Znajomość j. niemieckiego lub/i znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość MS Excel oraz MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wysoka motywacja
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.