Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź

26 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-13-55411

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, posiadającej swój zakład produkcyjny w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym w obszarze zakupów nieprodukcyjnych.

Obowiązki:
  • Realizacja procesów zakupowych materiałów nieprodukcyjnych i nadzór nad nimi
  • Analiza i selekcja ofert dostawców, wybór dostawców
  • Tworzenie, administracja i monitorowanie zamówień w systemie
  • Wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
  • Negocjowanie warunków i zawieranie umów z dostawcami
  • Poszukiwanie, realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw
  • Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia i dostaw
  • Tworzenie analiz, informacji, sprawozdań i raportów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość systemu SAP, oraz Maximo (będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, w szczeglności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne
Informacje dodatkowe:
  • Ofertę pracy dotyczącą okresu 1,5 roku do 2 lat
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne, kartę multisport oraz inne świadczenia w zakresie ZFŚS
  • Bonusy
  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwój umiejętności
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.