Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zakupów

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 2249219, z dnia 2019-01-14

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • Dokonywanie zakupów towarów zgodnie z ustaloną strategią
  • Współpraca z dostawcami krajowymi
  • Tworzenie i analizowanie zapytań ofertowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i nadzorowanie przebiegu zamówień
  • Optymalizacja stanów magazynowych i zarządzanie rotacją towarów
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
  • Doskonalenie procesów zakupowych
  • Przygotowanie i analiza raportów zaopatrzeniowych
  • Udzielanie porad wewnętrznym udziałowcom w kwestiach dotyczących zaopatrzenia, zapewnienie wsparcia i wskazówek na wszystkich etapach cyklu zaopatrzenia
  • Stałe śledzenie efektywności dostawcy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Praktyczna umiejętność opracowywania analiz i raportów
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Umiejętność planowania
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu CDN XL

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego oraz  zdobywania nowych doświadczeń
  • Stałą pracę w stabilnej firmie
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • Pracę w ambitnym zespole

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów