Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. Zakupów
Grupa Inter Cars
Warszawa
specjalista (mid)
51 dni temu

Inter Cars S.A. jest największym dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Firma istnieje od 1990 roku, a od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualnie ma swoje oddziały w 17 europejskich krajach i nadal dynamicznie się rozwija.

Jesteśmy firmą stabilną, ambitną a zarazem innowacyjną. Ważne jest dla nas budowanie lojalności klientów, długoterminowych relacji oraz optymalizacja istniejących procesów. Inwestujemy w rozwój tak, aby dostarczać innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla warsztatów oraz kierowców. Oferujemy bezpieczną i przewidywalną współpracę, wspólny rozwój.

Budujemy środowisko ludzi zmotywowanych, firmy przyjaznej pracownikom, partnerom biznesowym, gdzie ludzie są zaangażowani i dbają o firmę jak o swoją. Chcemy być w top firm, w których ludzie chcą pracować.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfelem obecnych produktów
  • Kontakt z dostawcami
  • Składanie zamówień u dostawcy
  • Analizowanie magazynów i sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i proponowanie adekwatnych działań
  • Udział w kreowaniu polityki cenowej, promocyjnej i warunków handlowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (w szczególności z działem sprzedażowym i marketingowym)

Oczekiwania

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów
  • Samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Dostęp do szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku.
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.