Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
14 dni temu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie i prowadzenie procedur przetargowych,
  • Opracowywanie dokumentacji przetargowych,
  • Analiza i ocena ofert,
  • Negocjowanie warunków umów,
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zawartych umów,
  • Monitorowanie rynku i analizowanie ogłoszeń o zamówieniach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, finanse,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie zamówień publicznych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Poznaj