Specjalista ds. zarządzania zamówieniami, Order to Cash, OTC/O2C / Księgowa z językiem angielskim Accountant with English

Elettric 80 Sp. z o.o.

Kraków

22 dni temu

Elettric80 - światowy lider w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych posiadający w Polsce prężnie rozwijający się oddział z siedzibą w Krakowie.

Chcąc sprostać rosnącym potrzebom dynamicznego rozwoju firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis Stanowiska
  • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie SAP
  • mailowy kontakt z klientami, siedzibą główną firmy we Włoszech oraz jej oddziałami na świecie
  • kontrola nad obiegiem informacji
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami z porozumieniu z klientami
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • nadzór nad dokumentacją
  • przygotowanie raportów, omów oraz kontraktów
  • przygotowanie faktur
Wymagania
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość języka włoskiego ale nie obowiązkowa
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość SAP
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego
Dodatkowe korzyści:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia językowe
  • praca w młodym, dynamicznym środowisku
  • pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • karta sportowa
    • dodatkowe dni urlopu

Poznaj

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych. Główna siedziba firmy znajduje się we Włoszech. W Polsce ulokowany jest prężnie rozwijający się oddział inżynieryjny z siedzibą w Krakowie. Firma ma swoje oddziały również w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Szwecji, Francji, Australii oraz Dubaju. Elettric80 znany jest na świecie głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy