Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Procesu Zmiany Sprzedawcy

innogy Stoen Operator

Warszawa

6 dni temu

#TOJASNE
że mamy dla Ciebie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • 2 premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dodatkowe 2 dni wolne w roku
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
  • bony świąteczne oraz paczki dla dzieci

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie. Wierzymy, że nasza planeta będzie lepszym miejscem, jeśli stworzymy zrównoważony świat, w którym innogy będzie inspirować ludzi, jak lepiej żyć i pracować. Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MM/014/0319
Kogo szukamy? Osoby, która:
  • ma wykształcenie wyższe - administracja, prawo lub pokrewne
  • posiada co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze masowych procesów Klienta - obszar Back Office/Proces Zmiany Sprzedawcy
  • ma doświadczenie w przygotowywaniu pism prawnych, wniosków reklamacyjnych
  • umie interpretować pisma o charakterze formalnym
  • sprawnie porusza się w środowisku MS Office
Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!
  • samodzielna obsługa Procesu Zmiany Sprzedawcy w oparciu o dokumentację oraz współpracę z partnerami zewnętrznymi
  • reprezentowanie klientów w kontaktach z obcymi Operatorami i Sprzedawcami
  • procesowanie pism, przetwarzanie danych w systemach operacyjnych
  • wyjaśnianie nieprawidłowości z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • weryfikacja reklamacji wymagających konsultacji prawnych z zakresu Procesu Zmiany Sprzedawcy
  • przygotowywanie dokumentów i wniosków dla Klientów oraz administracja bieżącą dokumentacją dotyczącą kwestii prawnych
#TOJASNE
że chcesz u nas pracować
#TOJASNE

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2160)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)