Specjalista / Specjalistka ds. operacji dokumentowych
mBank S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
Praca częściowo zdalna
3 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi

przyjemnością codziennych zadań!

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/089/0722

Jesteśmy 6 osobowym zgranym zespołem osób, które wspierają klientów w składaniu zleceń orz opiniowaniu wzorów akredytyw dokumentowych importowych i eksportowych. Doradzamy klientom i jesteśmy ich partnerami. Na co dzień pracujemy z dokumentami ale równie ważny jest dla nas kontakt z zespołem i naszymi klientami. W naszej pracy ważna jest dokładność i skrupulatność oraz odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań.

Dołącz do nas! Odpowiedz na ogłoszenie klikając w przycisk APLIKUJ

Nasze centrale zlokalizowane są w Łodzi i Warszawie, natomiast jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z całej Polski.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa akredytyw dokumentowych importowych oraz exportowych,
  • weryfikacja i obsługa zleceń i dyspozycji złożonych przez klientów pod względem formalnym i merytorycznym oraz weryfikacja ich zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami
  • wspieranie klientów w zakresie obsługi akredytyw oraz ustalenia warunków transakcji,
  • weryfikacja dokumentów zaprezentowanych w ramach akredytywy,
  • wykonywanie i weryfikowanie płatności w ramach obsługiwanych transakcji,
  • współpraca z innymi jednostkami w banku uczestniczącymi w procesie obsługi akredytyw,
  • proponowanie i wdrażanie zmian w obsłudze produktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowanie kierunki: ekonomia i bankowość,
  • 3 letnie doświadczenie w pracy w obsłudze operacji dokumentowych,
  • znajomość transakcji finansowania handlu, znajomość UCP, Incoterms,
  • wiedza w zakresie procesów przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu,
  • znajomość SWIFTu,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na zmiany,
  • odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • praca hybrydowa, 2 tygodnie pracy w biurze, 1 tydzień pracy z domu,
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarządzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).

Poznaj

mBank S.A.

Dlaczego warto wybrać mBank?

mBank to przede wszystkim ludzie, których łączy współpraca zorientowana na zrozumienie i celne odpowiadanie na potrzeby klientów oraz odpowiedzialność za ich zadowolenie.

Od lat mBank jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Dziś wyznaczamy standardy rozwoju bankowości mobilnej i internetowej. Jesteśmy wszędzie, nasza flaga dotarła nawet na ośmiotysięcznik Makalu w Himalajach.

Zastanawiasz się, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, z nami możesz robić to co Cię interesuje, rozwijać swoje umiejętności i dobrze czuć się w pracy – jesteśmy dla Ciebie.

Tworzymy najbardziej przyjazny i nowoczesny bank w Polsce. Jesteśmy na rynku od 30 lat, mamy już 5,4 mln klientów detalicznych. Zatrudniamy prawie 8 tysięcy osób. Pomyśl, ile ciekawych osób możesz poznać i jak wiele nauczyć się pracując z nami.

Od 2007 roku obecni jesteśmy także w Czechach i na Słowacji. Osiągamy tak wiele dzięki pracy zespołowej i świetnej atmosferze.

Z nami możesz więcej - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Prowadzimy mFundację która wspiera dzieci i młodzież w nauce matematyki. Chcemy, żeby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami i szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

Proces rekrutacji w mBank

Krok Zapoznamy się z Twoim CV
Krok Zadzwonimy
Krok Spotkamy się
Krok Damy znać, jak Ci poszło