Specjalista Utrzymania Technicznego - Elektromechanik

Transition Group Sp z o.o.

Okolice Warszawy

32 dni temu

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego. To zespół wywodzących się z biznesu konsultantów HR, z bogatym doświadczeniem w rekrutacji i programach rozwoju kariery. To także specjaliści zarządzania, przedsiębiorczości, psychologii stresu i coachingu. Różnorodne doświadczenie czyni z nas skutecznych sparring partnerów w projektach kształtowania i zmiany kariery zawodowej.

Dla naszego aktywnie rozwijającego się Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Warszawy - powiat nowodworski

GŁÓWNE ZADANIA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,
  • Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,
  • Naprawy oraz modernizacje urządzeń i systemów,
  • Bieżące usuwanie awarii,
  • Ofertowanie i realizacja zamówień na materiały i części eksploatacyjne,
  • Prowadzenie dokumentacji prac zgodnie z obowiązującymi zasadami w branży farmaceutycznej.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie (preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, elektryka, mechanika),
  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i systemów,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

DODATKOWE ATUTY:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu