Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Perfect Consulting

Warszawa

30 dni temu

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca do zespołu specjalistów w dziedzinie suplementacji oraz kosmetyków naturalnych.

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 160/09/2019
Zakres obowiązków:
  • Obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym;
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru suplementacji oraz kosmetyków;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.
Wymagania:
  • Znajomość lub/i zainteresowanie zdrowym stylem życia, kosmetologią (i pokrewnymi dziedzinami);
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat;
  • Doświadczenie w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie w podobnej branży);
  • Uśmiech i komunikatywność w kontaktach z Klientami.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Stałe godziny pracy (10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku, sporadycznie soboty 10:00 – 15:00);
  • Pracę w estetycznym miejscu w przyjaznej atmosferze;
  • Praca w dobrze zlokalizowanej oraz skomunikowanej lokalizacji - okolice hali Mirowskiej;
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy specjalistyczne

Poznaj

Nazwa zobowiązuje - dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę - Perfect Consulting.

  • Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Oferujemy najnowsze narzędzia w procesie realizacji strategii personalnej
  • Zapewniamy doświadczenie i znajomość rynku
  • Realizujemy nowatorskie projekty
  • Pracujemy z pasją!

Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej w zakresie:

  • Pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a)
  • Doradztwa Personalnego (nr 3607/2)
  • Pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich (nr 3607/1b)
  • Poradnictwa Zawodowego (nr 3607/4)
Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca