Sprzedawca

Statoil Fuel & Retail Polska Sp. z o.o.

Warszawa

1519 dni temu

Region:
mazowieckie

Termin składania aplikacji:
2014-02-28

Miejsce:
Warszawa

Strona główna:
http://www.statoil.pl


Sprzedawca

 

Jako Sprzedawca na stacji paliw będziesz samodzielnie odpowiadał za wyznaczone zadania. W pracy na stacji Statoil każdy dzień jest inny i zawsze czekają Cię mniejsze lub większe wyzwania. Ciągle coś się dzieje i cały czas masz kontakt z ludźmi. Dlatego musisz być osobą odpowiedzialną, godną zaufania, energiczną i musisz dobrze pracować w zespole. Od Ciebie będzie zależało zadowolenie naszych Klientów. To z Tobą będą rozmawiać i Ciebie prosić o pomoc. Dzięki Tobie wizyta na stacji będzie dla nich miłą przerwą w ciężkim dniu pracy.

 

Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:

 • Samodzielności w działaniu i pracowitości
 • Swobody w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
 • Uśmiechu
 • Możliwości pracy w systemie zmianowym

 Oferujemy: 

 • Bardzo dobrą atmosferę pracy
 • Zatrudnienie w międzynarodowej i stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
 • Elastyczne godziny pracy
 • Atrakcyjny system premiowy
 • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 • Korzystne pakiety ubezpieczeniowe
 • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

 

Statoil Fuel & Retail jest czołową skandynawską firmą, prowadzącą detaliczną sprzedaż paliw i sklepy typu convenience; firma posiada ponad 100-letnie doświadczenie w tym regionie Europy. Sieć Statoil Fuel & Retail liczy ok. 2300 stacji paliw w krajach skandynawskich (Norwegia, Szwecja, Dania), Polsce, krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia) oraz w Rosji. Są to stacje premium (paliwo i sklep) oraz stacje automatyczne, oferujące wyłącznie paliwa.
Statoil Fuel & Retail w Europie to ok.18.500 pracowników na stacjach paliw (łącznie z pracownikami stacji franczyzowych), w siedzibie głównej korporacji, ośmiu placówkach regionalnych, a także w naszych terminalach i bazach paliwowych.

Statoil Fuel & Retail jest w 100 procentach własnością firmy Alimentation Couche- Tard, Inc. i jest częścią sieci obejmującej ponad 8100 stacji paliw i 70.000 pełnych pasji sprzedawców, którzy każdego tygodnia obsługują ponad 30 milionów klientów.

Poszukujemy działającej z pasją osoby gotowej dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym, dynamicznym i inspirującym środowisku pracy. Więcej informacji na www.statoil.pl

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl