Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista ds zakupów z językiem niemieckim C1

Sales HR - Recruitment Agency

Kraków

13 dni temu

Dla naszego klienta, globalnej firmy z siedzibą w Krakowie, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Rozwój i negocjacje warunków współpracy z dostawcami, zarządzanie umowami
  • Realizacja inicjatyw optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej
  • Współpraca z innymi działami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1) + angielski (B2)
  • Minimum 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - idealnie jeśli jest to produkcja, acz nie jest to warunek konieczny
  • Znajomość narzędzi stosowanych w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw
  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Sales HR - Recruitment Agency.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (602)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (207)
Nysa (62)