Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Cyfryzacji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2147 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 28684

Warunki pracy

Zagrożenie korupcją.
Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach.
Praca przy komputerze powyżej 4 godzin.
Budynek częściowo dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

  • Prowadzenie spraw dotyczących PO IG, w tym raportowanie nieprawidłowości, prowadzenie dokumentacji dotyczącej finasowania PARP w zakresie dziania 8.1 i 8.2 oraz realizacja pozostałych spraw związanych z lp dla 7,8 osi PO PC w celu prawidłowej realizacji zadań wynikających z Umowy Partnerstwa oraz realizacji Porozumienia Trójstronnego z dnia 22 grudnia 2014 roku w sprawie systemu realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
  • Przygotowywanie opisu faktur i ewidencji wydatków ponoszonych w ramach IO UP.
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej w ramach postępowań realizowanych w Biurze Analiz i Projektów Strategicznych.
  • Koordynacja przygotowania i monitorowanie realizacji Planu Zamówień Publicznych w Pionie IT oraz zamówień realizowanych w ramach projektu Wsparcie PO PC realizowanego przez Centralny Ośrodek Informatyki.
  • Analiza i weryfikacja opisów przedmiotu zamówień pod kątem zasadności ich udzielenia oraz komplementarności z innymi zamówieniami planowanymi lub realizowanymi w Pionie IT oraz w przypadku zamówień realizowanych w ramach projektów dofinansowywanych ze środków unijnych, analiza ich zgodności z zawartą umową o dofinansowanie.
  • Monitorowanie wykonania Planu zamówień publicznych w ramach projektów realizowanych w MC.
  • Koordynacja przygotowania sprawozdań dla instytucji kontrolnych oraz jednostek systemu monitorowania POPC w zakresie zamówień publicznych.
  • Prowadzenie repozytorium umów i porozumień realizowanych w ramach portfela projektów MC.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów Prawa zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych, w tym ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych
  • Znajomość Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
  • Znajomość Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Zorientowanie na osiągnięcie celu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe