System Administrator / Administrator Systemu

Jefferson Frank International

Warszawa

5 dni temu

Jefferson Frank is the Amazon Web Services (AWS) recruiter of choice. We work with organizations worldwide to find and deliver the best permanent and contract AWS DevOps, Big Data, IaaS and PaaS professionals on the planet.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 09.09.19KG
Obowiązki:
  • utrzymywanie narzędzi związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware
  • analiza i działania proaktywne w zakresie security, dostępności i wydajności
  • samodzielna realizacja zadań rozwojowych
Praca z ciekawymi technologiami:
  • Docker, OpenShift
  • XenServer, KVM
  • Amazon Web Services, Azure)
  • Ansible
  • BSD
Idealny profil:
  • doświadczenie przy administracji serwisami WWW
  • wysoka samodzielność w realizacji zadań
  • znajomość Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
    • serwery WWW, aplikacji Java
    • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
    • serwery DNS
    • systemy monitoringu i wirtualizacji
    • firewall i routing

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Nigel Frank International

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych