Szef Kuchni

Accata Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 3398786, z dnia 2020-06-28

Accata Sp. z o.o. w chwili obecnej poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko Szefa Kuchni.

Szef Kuchni

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu kuchni - prowadzenie, zarządzanie i kontrola czasu pracy zespołu (kucharze, zmywak)
  • Rekrutowanie pracowników
  • Szkolenie i motywowanie pracowników kuchni
  • Tworzenie regularnego i sezonowego menu (bankietowego, cateringowego, klubu Arco, restauracji włoskiej Navona, restauracji Osada Grill & Bar)
  • Określenie i kontrola gramatury porcji serwowanych dań
  • Nadzorowanie inwentaryzacji i kontroli magazynu
  • Określenie sprzętu i składników niezbędnych w magazynie kuchni
  • Zamawianie produktów, negocjowanie ofert stałych i potencjalnych dostawców dla firmy
  • Przestrzeganie ustalonych budżetów
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad higieny i BHP w kuchni
  • Stała współpraca z działem handlowym, działem operacyjnym kręgielni, restauracji
Kulinarny zakres obowiązków
  • Dopilnowanie, aby smak i wygląd dań był zgodny z obowiązującymi menu firmy
  • Przestrzeganie receptur i prawidłowe przygotowywanie potraw - odpowiednia temperatura, sezonowość składników, przyprawianie - z zachowaniem najwyższej jakości i przy minimalnych stratach w produktach
  • Dopilnowanie prawidłowego tempa pracy pracowników kuchni i obsługi – gotowość, kolejność i czas serwowania
  • Dopilnowanie, aby żywność była przechowywana zgodnie z zasadami higieny i BHP

Wymagania

  • Doskonałe umiejętności zarządzające i organizacyjne
  • Pasja do gotowania i kulinariów
  • Dyspozycyjność
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Zdolność do koncentrowania się na szczegółach i realizacji zadań

Oferujemy

  • Możliwość tworzenia zespołu i rozwój osobisty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

CV ze zdjęciem prosimy składać za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez „ACCATA” Sp. z o.o. w celu udziału w rekrutacji na stanowisko pracy, na które aplikuję. Administratorem danych osobowych jest „ACCATA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. /zgoda obowiązkowa/.

Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych: http://www.arco-bowling.pl/download/ACCATA_klauzula%20informacyjna.pdf

Poznaj

Accata Group to firma działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i zagranicznym, specjalizująca się w organizacji imprez i eventów, dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Naszym atutem są własne obiekty (klub Arco, restauracja Osada, restauracja włoska Navona), a to co nas wyróżnia to doskonały serwis oraz doświadczony zespół, który potrafi zadbać o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni